کسب درآمد در تمرین خانه با ارائه حل تمرین دروس اصلی رشته خود

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

سلام و عرض ادب خدمت تمامی متخصصان  عزیز در کلیه رشته های دانشگاهی

من حسین نظری مدیر وب سایت تمرین خانه ، می خواهم در مورد ارائه حل تمرین در تمرین خانه با شما صحبت کنم. از شما می خواهم کل متن را مطالعه کنید و بعد تصمیم نهایی با شخص شما.

 

من در این قسمت با ۲ گروه از نخبگان علمی رشته های مختلف دانشگاهی صحبت کنم.

 

۱-نخبگان و فارغ التحصیلان ممتاز کلیه دانشگاه های کل ایران

۲-نخبگان و دانشجویان در حال تحصیل در کلیه مقاطع تحصیلی کلیه دانشگاه های سراسری

 

 

۱-نخبگان و فارغ التحصیلان ممتاز کلیه دانشگاه های کل ایران

خیلی سخت است تحمل چنین شرایطی که در رشته مورد علاقه ات کلی تلاش کنی و حتی اختراع ها و دستاوردهای علمی بسیار با ارزش داشته باشی اما هنوز بیکار باشی و حتی عزیزانی در در مقطع دکترا که چندین مقاله با ارزش در ژورنال های خارجی و معتبر دارند ولی متاسفانه یا بیکار هستند یا مشغول به کاری هستند که فقط می خواهند یک درآمدی داشته باشند که بتوانند خرج های زندگی خود را تامین کنند.

 

اگر همین افراد روز اول دوره کارشناسی این سوال را می پرسیدید که : هدف شما از آمدن به دانشگاه چیست؟

این پاسخ را می دادند که می خواهم یک متخصص باشم و از تخصصم کسب درآمد داشته باشم و هم یک زندگی ایده آل داشته باشم و هم یک جایگاه اجتماعی مناسب در جامعه داشته باشم اما الان وقتی که چندین ماه از تاریخ فارغ التحصیلی دکترا می گذرد می بینند که هیچ خبری از آن همه آرزو و شور و شوق ابتدایی دوره کارشناسی نیست.حال اگر تا اینجا این متن را مطالعه کرده اید تا آخر با من باشید تا پیشنهادی خدمت شما ارائه کنم.

 

۲-نخبگان و دانشجویان در حال تحصیل در کلیه مقاطع تحصیلی کلیه دانشگاه های سراسری

متاسفانه بسیاری از دانشجویان در حال تحصیل در مقطع ارشد و دکترا با این خیال که بعد از فارغ التحصیلی سریع از طرف دانشگاه یک فرم استخدام در هیئت علمی دانشگاه با حقوق ماهی چند میلیون تومان برایشان ارسال می شود و شروع به تدریس می کنند . آیا واقعا فکر می کنید دانشگاه کمبود استاد دارد؟ اگر جوابتان مثبت است سخت در اشتباهید من این جمله را از یک استاد در دانشگاه خودم شنیدم و ایشان اعلام کردند که در حوزه تدریس دانشگاه اشباع نیرو داریم و اگر هم در خوشبینانه ترین حالت فرض کنیم نیرو نیاز باشد آیا باز هم فکر می کنید شما را به کار می گیرند ؟ درصد رخ دادن چنین اتفاقی پائین است چون قبل از شما هم کسانی هستند برای تدریس که منتظر رخ دادن اتفاقی به نام تدریس در دانشگاه هستند. من اصلا این مطالب را نمی گویم که شما نمی دانید بلکه می خواهم یک واقعیت را به شما بگویم تا به صحبت هایم فکر کنید و در تصمیم گیری در مورد آینده خودتان بهتر تصمیم بگیرید.

 

یک راه حل مشترک ویژه هر ۲ گروهی که در ابتدای این متن گفتم.

بیائید با مطالعه شرایط همکاری با تمرین خانه و در صورت پذیرش آن هم از طرف شما و هم از طرف ما ، شروع به ارائه حل تمرین در تمرین خانه کنید و از تخصص و علاقه خودتان کسب درآمد کنید. شاید همین الان شما بگوئید که ” آیا کسی استقبال می کند؟”

پاسخ من این است که بله چرا که نه؟

 

من در پاسخ به سوال شما می گویم آیا شما دیجی کالا را می شناسید؟

 

 

آیا شما تا حالا از نرم افزار “دیوار” استفاده کرده اید؟

 

 

آیا شما تا حالا از اسنپ درخواست تاکسی کرده اید؟

 

 

واقعیت این است که ما هر روز به سمتی می رویم که کارهای خودمان را راحت  انجام دهیم و از هر کس که این کار را برای ما انجام دهد استقبال می کنیم . من می خواهم به شما بگویم که تمرین خانه نیز هدفش اینه خدماتی ارائه بدهد که دانشجویان بتوانند با استفاده از آنها نمرات خوبی کسب کنند.

 

پس با خیال راحت می توانید این کار را انجام دهید و از فروش تخصص خودتان کسب درآمد کنید.

حال که شما تا اینجا این متن را مطالعه کردید ، شما را دعوت می کنم به مشاهده متن “شرایط همکاری با تمرین خانه” و بعد از مطالعه در صورت موافقت با این شرایط با ما تماس بگیرید تا متن تعهد نامه خدمتتان ارسال شود.

 

مراحل همکاری تمرین خانه با متخصصین

 

۱- مطالعه متن کامل توافق نامه

 

دریافت فایل شرایط تمرین خانه برای همکاری با متخصصین

 

۲-تکمیل فرم تعهد نامه و ارسال آن

 

۳- ارسال اسم درس و جزئیات آن

 

امیدوارم  در تمرین خانه در خدمت شما استاد عزیز باشیم.برای شما آرزوی موفقیت داریم.

 

 

 

 

مطالعه بیشتر