همکاری با تمرین خانه و کسب درآمد

 

 

همکاری با تمرین خانه

همکاری با تمرین خانه

به نام خدا

سلام خدمت شما استاد عزیز

 از اینکه می خواهید با ما همکاری کنید، باعث افتخار ماست. 

اگر از لحاظ تولید محتوای دیجیتال توانایی تولید یک محصول آموزشی را  دارید ما در خدمت شما هستیم تا محصولات تولیدی شما را عرضه کنیم.

 

 

قبل از بیان قوانین باید عرض کنم که ما از مدرسانی که می خواهند علاوه بر حل تمرین ، تدریس نیز داشته باشند استقبال می کنیم. کلیه قوانین شامل تدریس نیز می شود.

قوانین ما شامل 2 قسمت است:

1-قوانین مربوط به مسائل مالی

2- قوانین مربوط به مسائل فنی

 

1-قوانین مربوط به مسائل مالی

سهم شما از ارائه حل تمرین 75 درصد مبلغ تعیین شده برای محصولتان می باشد.

اگر زمانی که به صلاح خودتان تخفیفی برای محصول خودتان در نظر گرفتید.75 درصد سهم شما، از قیمت تخفیف خورده محاسبه خواهد شد.

-چنانچه شما علاقه مند به ارائه محصول خود در وب سایتی دیگر بودید ، سهم شما به 50 درصد کاهش پیدا خواهد کرد. اگر محصولتان با تخفیف خرید شود ، 50 درصد از قیمت تخفیف خورده  برای شما محاسبه می شود.

-اگر بدون اطلاع به مسئولین تمرین خانه اقدام به فروش محصولتان کنید، کلیه محصولات شما از تمرین خانه حذف و هیچ مبلغی بابت سهم شما از فروش آن محصول پرداخت نخواهد شد و تمرین خانه رسیدگی به این موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

– تسویه حساب  با شما یک بار در ماه ، بعد از زمان گارانتی بازگشت وجه انجام خواهد شد.

یعنی اگر دانشجو از محصول شما راضی نباشد می تواند کل مبلغ پرداخت شده را پس بگیرد و به شما از بابت خرید این دانشجو مبلغی پرداخت نمی شود.

-گارانتی بازگشت وجه حداقل 72 ساعت باید برای خریدار در نظر گرفته شود.

-تسویه حساب فقط با شخص تولید کننده محصول انجام خواهد شد. مدرس موظف است شماره حساب یا شماره کارتی برای تسویه حساب با تمرین خانه ارائه دهد که متعلق به خود ایشان است.

– شما با پذیرش این توافق نامه به تمرین خانه  این اجازه را می دهید مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد دانشجویان  و در نهایت افزایش فروش محصولاتتان، محصولات شما را با تخفیف مد نظر خودتان  در مناسبت های ویژه و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.

-تعیین قیمت محصول به عهده مدرس می باشد.

 

 

 

 

2- قوانین مربوط به مسائل فنی و پشتیبانی دانشجو

 

-بزرگترین هدف تمرین خانه پشتیبانی از مشتریانش می باشد. پس شرط اصلی وب سایت تمرین خانه برای پذیرش محصول شما ، پشتیبانی است. شما می توانید در صفحه محصول خودتان توضیحات کاملی در مورد نحوه پشتیبانی ارائه دهید. پس اگر توانایی پشتیبانی از دانشجو را ندارید ما نمی توانیم با شما همکاری کنیم.

-منظور از پشتیانی این نیست که شما 24 ساعت شبانه روز در دسترس باشید بلکه به انتخاب خود شما یک زمانی برای پشتیبانی در صفحه محصول می شود و شما موظف به پشتیبانی در آن زمانی است که اعلام کرده اید.

-اگر یک زمانی تعداد بسیار زیادی از سوالات دانشجو در مورد  یک موضوع تکراری باشد ، شما میتوانید با ارائه یک فایل آپدیت حجم بسیاری از درخواست های پشتیبانی را پاسخگو باشید.

-اگر یک زمانی ثابت شود که شما در حل تمرین اشتباه کردید ، اگر این اشتباه به ضرر دانشجو تمام شود استاد موظف است کل مبلغ پرداختی دانشجو را پرداخت کند و اگر این اتفاق تکرار شود ، تمرین خانه همکاری خود را با این استاد قطع خواهد کرد.

-به هیچ عنوان به پاسخ هایی که در حل المسائل داده شده اعتماد نکنید.توصیه ما این است که خودتان نیز یک بار دیگر محاسبات را انجام داده تا اطمینان حاصل شود.

-پشتیبانی باید با حوصله تمام و اخلاق خوش صورت بگیرد. اگر تعداد اعتراضات دانشجویان خریدار محصول شما مبنی بر بداخلاقی یا توضیحات ناقص فقط با هدف رفع تکلیف باشد ، ما در کمال احترام همکاری با شما را قطع خواهیم کرد.

 

-مدرس حق ندارد در پاسخ به سوال دانشجو بگوید ( این چه سوالی است که شما می پرسید یا بگوئید خودت جواب رو پیدا کن سوال شما ساده است) یا از این دست پاسخ ها که دانشجو را از پرسیدن سوال منصرف کند. شما باید از هر دانشجو با هر سطح علمی پشتیبانی کنید.

توصیه: در ارائه حل تمرین سعی کنید درسی را ارائه دهید که عاشق آن درس هستید و سوالاتی که از شما می پرسند را با روی باز جواب دهید. 

-تعداد تمریناتی که باید ارائه شود حداقل 10 تا تمرین باید باشد. این تمارین باید به گونه ایی باشد که تمام مطالب آن فصل را ارائه دهد. در حال حاضر فعلا اولویت را روی حل تمرین از مهمترین قسمت های هر درس قرار دهید . در آینده به عنوان آپدیت از فصول کم اهمیت تر نیز تمرین هایی حل می شود.

 

-مدرس می تواند حل تمرین درسی را که ارائه می دهد ، به صورت هر فصل جداگانه یا کل درس مربوطه را یک جا یا هر دو حالت را با هم برای فروش  ارائه دهد. اگر شما تصمیم به ارائه حل تمرین در 2 حالت گرفته باشید و دانشجویی یک فصل یا بیشتر  را خریده و الان تصمیم به خریدحل تمرین  کل درس به صورت یک جا را  گرفته باشد مبلغ آن فصول خریده شده، از قیمت کل بسته کسر خواهد شد.

-در مورد کیفیت سوالاتی که حل می کنید خواسته تمرین خانه از شما این است که سوالاتی حل شود که اولا در حل المسائل یا اصلا حل نشده یا ناقص حل شده و از جمله سوالات مهم می باشد. در کل سعی کنید از هر سوالی با هر درجه سختی استفاده کنید و درجه سختی را از کم به زیاد افزایش دهید.

-اگر زمانی مطالب جدیدی ، به درسی که حل تمرین آن را ارائه داده اید ، اضافه شد ، شما موظف هستید که از آن مطالب جدید تمرین حل کنید.

-مدرس حق ارائه مثال های حل شده در کتاب درسی را به عنوان محصول ندارد اما می تواند از این مثال ها برای تبلیغ محصول خود استفاده کند.

-حتما باید پاسخ ها را تایپ کنید از اسکرین شات گرفتن از پاسخ ها خودداری کنید و اگر تایپ کردن برایتان سخت است می توانید از سایت های فریلنسری مثل (پارسکدرز و ….) برای تایپ استفاده کنید.

-نحوه توضیح برای مسائل باید فرض شود  که شخص خریدار کسی است که می خواهد تغییر رشته دهد و در مورد آن درس اطلاعات کمی دارد. توضیح باید بگونه ایی باشد که دانشجو با دیدن محصول شما کمترین ابهامی برایش ایجاد شود.

– نحوه بیان شما باید به صورت کاملا ساده و روان باشد . تمرین خانه هدفش ارائه حل تمرین به کلیه دانشجویان با هر سطح علمی می باشد. در طول کل دوران تحصیلم به این نتیجه رسیدم که استادی از نظر دانشجو معتبر است که از بیان ساده ایی برخوردار باشدو بتواند مفاهیم سخت را با بیان ساده آسان کند.

-مدرس باید یک فایل pdf از کل سوالات حل شده ، برای دانلود رایگان در اختیار دانشجو قرار دهد تا دانشجو با دیدن سوالاتی که شما در محصول به حل آنها پرداخته اید، تصمیم به خرید آن محصول کند.

 

 

 

 

تولید حل تمرین تصویری

در فضای اینترنت سایت های بسیاری هستند که با قیمت بسیار پائین و حتی رایگان به مدرسان عزیز آموزش تولید محتوا می دهند که می توانید از آنها استفاده کرده و سپس تولید محتوا را برای فروش در تمرین خانه شروع کنید.

 

اگر با این توافق نامه موافق هستید، لطفا ابتدا یک فیلم از نحوه تدریس خود در سایت آپارات آپلود کنید و لینک مشاهده آن را به ایمیل زیر ارسال کنید تا مشاهده شود. یک مثال را توضیح دهید و لطفا خیلی زود برای ما ارسال کنید .تیم ما این بررسی را انجام خواهد داد .

ایمیل تیم تمرین خانه : n.hossein71@gmail.com

بعد از دریافت این فیلم  از  شما ما یک متن توافق نامه برای شما ارسال می کنیم و شما امضا می کنید و به همراه سایر مدارک درخواستی برای ما ارسال می کنید.

 

 

بعد از دریافت مدارک شما ، ما یک سری اطلاعات در مورد درس از شما می خواهیم و شما برای ما ارسال کنید. ما این اطلاعات را برای توضیحات محصولتان می خواهیم  تا دانشجو با محصول شما آشنا شود.