قوانین تمرین خانه

سلام خدمت شما کاربر عزیز
شرط استفاده از محصولات و سایر خدمات تمرین خانه ، پذیرش قوانین وضع شده در تمرین خانه است . این قوانین ممکن است در آینده تغییر کند و تمامی اعضای سایت تمرین خانه موظف هستند برای استفاده از خدمات و محصولات تمرین خانه ، این قوانین را بپذیرید.

 

قوانین:

 

 

1-مسئولیت هر گونه محتوای عرضه شده بر عهده استاد و دانشجو یا دانش آموز است . یعنی اگر شما یک موضوعی را اشتباه درک کردید به تمرین خانه هیچ ارتباطی ندارد.

 

 شما موظف هستید از طریق راه های ارتبطاطی اعلام شده ، سوالات خود را مطرح کنید تا با پاسخ دادن استاد آن درس ابهام شما برطرف شود. هر چند که تمام تلاش تمرین خانه این هست که با بالاترین کیفیت ممکن مطلب را برساند. 

 

2-مسئولیت خرید هر محصولی در شب امتحان بر عهده شخص خریدار است. اگر سوالی در آن موقع برای شما پیش بیاید و کسی پاسخگو نبود به تمرین خانه ارتباطی ندارد. پس توصیه ما این است که خرید خود را به شب امتحان نندازید.

 

3-اگر زمان گارانتی بازگشت وجه تمام شود و شما چند روز بعد از اتمام زمان اقدام به استفاده از گارانتی بازگشت وجه کردید ، پول شما بازگشت نخواهد داشت. پس حتما توضیحات مربوط به گارانتی بازگشت وجه را با دقت مطالعه کنید.

 

4-خرید گروهی در تمرین خانه ممنوع است و هر دانشجو یا دانش آموز خودش موظف به خرید است. مخصوصا برای دانشجویانی که در خوابگاه دانشجویی زندگی می کنند.

 

 

5-هیچ کاربری حق تبلیغ در کامنت های سایت ندارد و چنان چه تکرار شود از سایت اخراج می شود.

 

6-دیدگاه هایی که حاوی توهین به هر شکلی باشد منتشر نخواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری شخص متخلف مسدود خواهد شد.

 

9-کپی محصولات ممنوع است و تمرین خانه از شخص کپی کننده به پلیس فتا شکایت خواهد کرد.

 

10-واگذاری حساب کاربری به شخص دیگر ممنوع است و در صورت ارتکاب چنین تخلفی حساب کاربری شخض متخلف مسدود می شود.

در آینده حتما این صفحه آپدیت خواهد شد