قوانین تمرین خانه

قوانین تمرین خانه

سلام خدمت شما کاربر عزیز
شرط استفاده از محصولات و سایر خدمات تمرین خانه پذیرش قوانین وضع شده در تمرین خانه است . این قوانین ممکن است در آینده تغییر کند و همیشه برای استفاده از خدمات و محصولات تمرین خانه باید این قوانین را بپذیرید.

 

قوانین:

1-وب سایت تمرین خانه محلی است برای عرضه محصولات حل تمرین اساتید و حتی تدریس اساتید : پس هر گونه سوال در مورد محصولات را باید از طریق راه های ارتباطی با اساتید مطرح کنید و استاد هم موظف با پاسخ گویی است.

2-مسئولیت هر گونه محتوای عرضه شده بر عهده استاد و دانشجو یا دانش آموز است . یعنی اگر شما یک موضوعی را اشتباه درک کردید به تمرین خانه ارتباطی ندارد بلکه شما موظف هستید که با پیگیری خود، سوالات خود را مطرح کنید تا استاد پاسخ دهد.

3-مسئولیت خرید هر محصولی در شب امتحان بر عهده شخص خریدار است. اگر سوالی در آن موقع برای شما پیش بیاید و کسی پاسخگو نبود به تمرین خانه ارتباطی ندارد.

4-اگر زمان گارانتی بازگشت وجه تمام شود و شما چند روز بعد اقدام به استفاده از گارانتی بازگشت وجه کردید ، پول شما بازگشت نخواهد داشت. پس حتما توضیحات مربوط به گارانتی بازگشت وجه را با دقت مطالعه کنید.

5-خرید گروهی در تمرین خانه ممنوع است و هر دانشجو یا دانش آموز خودش موظف به خرید است.

6-ما قانونی در مورد نحوه پشتیبانی نداریم بلکه هر استاد موظف است به حسب شرایط خودش یک زمان برای پشتیبانی در نظر بگیرد و شما موظف هستید در صفحه محصول آن محصول در مورد نحوه پشتیبانی اطلاع کسب کنید.

7-هیچ کاربری حق تبلیغ در کامنت های سایت ندارد و چنان چه تکرار شود از سایت اخراج می شود.

8-دیدگاه هایی که حاوی توهین به هر شکلی باشد منتشر نخواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری شخص متخلف مسدود خواهد شد.

9-کپی محصولات ممنوع است و تمرین خانه از شخص کپی کننده شکایت خواهد کرد.

10-واگذاری حساب کاربری به شخص دیگر ممنوع است و در صورت ارتکاب چنین تخلفی حساب کاربری شخض متخلف مسدود می شود.

در آینده حتما این صفحه آپدیت خواهد شد و شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تمرین خانه از قوانین جدید تمرین خانه اطلاع کسب کنید.

t.me/tamrinkhane.com