اهرم رنج و لذت در مطالعه


            اهرم رنج و لذت در مطالعه
نوع فایل
دانلودی
حجم فایل
189 مگابایت
تاریخ انتشار
دسته بندی
تعداد بازدید
۹۹,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

به نام خدا

آیا شما همیشه شب امتحان را با استرس سپری می کنید؟

آیا دوست دارید که برای همیشه غول ترسناکی به نام امتحان میانترم و پایان ترم و کلا هر امتحانی که به کتاب و مطالعه ربط دارد را شکست داده و از قبل برنده باشید؟

آیا شما هم وقتی سر کلاس استاد می پرسه که کی میتونه جواب این سوال رو بگه ؟؟ شما خودتان را از دید استاد پنهان می کنید؟

آیا شما اغلب وقتی سر کلاس از شما سوالی پرسیده می شود جواب تکراری نمیدانم یا بلد نیستم را به استادتان تحویل می دهید؟

آیا هر وقت نمرات اعلام می شود دنبال راهی هستید که کسی از شما نمره شما را نپرسد یا اگر هم می پرسد دنبال عوض کردن بحث هستید؟

آیا تا به حال برای شما این اتفاق افتاده که به امید لغو امتحان در مدرسه یا دانشگاه رفتید ولی همه چیز برعکس پیش رفته و شما کمترین نمره در کلاس را کسب کرده اید؟

آیا شما همیشه سر جلسه امتحان وقت کم میارید؟

آیا بارها شده که اول ترم تحصیلی تصمیم جدی برای درس خواندن و کسب نمرات عالی گرفته اید اما وقتی ترم تمام شد متوجه شدید که بین این ترم و ترم قبلی تفاوتی نبوده؟

آیا چند ترم متوالی مشروط شده یا از درسی مردود شده اید و احساس می کنید توانایی کسب نمره قبولی در آن را ندارید و خیلی دوست دارید که جزوه یا کتاب را تا انتها مطالعه کرده اما هنوز موفق به اتمام آن نشده اید؟

آیا شما جزو آن دسته از افراد هستید که باید شهریه بپردازد و هر ترم به خاطر درس نخواندن مجبور به پرداخت شهریه مجدد برای همان درس را دارید و از این شهریه پرداختن های تکراری و ناراحت کننده خسته شده اید؟

آیا دوست دارید در هردرسی که در زمان انتخاب واحد برمیدارید با دوستان هم ورودی خودتان باشید و از آن جمع صمیمی  ترم اول دانشگاه عقب نیفتید؟

آیا دوست دارید که روزی برسه اسم شما به عنوان دانش آموز یا دانشجوی ممتاز مدرسه یا دانشگاه خود باشید.

آیا شاگرد ممتاز کلاس بودن جزو آروزهای دست نیافتنی شما شده و دوست دارید راه شاگرد ممتاز شدن را بیاموزید؟

آیا شما همیشه به دانش آموزان و دانشجویان ممتاز در هر جایی به چشم یک آدم عجیب و غریب با توانایی های منحصر به فرد نگاه می کنید؟

و سوال آخر آیا شما انگیزه و اشتیاق درس خواندن را از دست داده اید؟

 

تمام موارد بالا مشکلاتی است که در بین دانش آموزان و دانشجویان بسیار زیادی وجود دارد و برای  حل این مشکلات شما راه حل های زیر وجود دارد:

 

۱-شما چند صد صفحه کتاب در زمینه مطالعه  و ایجاد انگیزه در مطالعه را تهیه کنید و آنها را مطالعه کنید.

۲-به یک مشاور تحصیلی مراجعه کرده و با پرداخت هزینه مشاوره برای مشکلتان راه حلی را دریافت کرده و آن را اجرا کنید.

۳-از منابع زبان اصلی در زمینه مطالعه کتب درسی برای حل مشکلات بالا استفاده کنید.

۴-از رشته تحصیلی خود انصراف داده و به رشته های تحصیلی مرتبط با مطالعه رفته و با گذراندن دروسی از آن رشته دنبال راه حل باشید.

۵-سال ها وقت گذاشته و با آزمون و خطا برای این مشکلات راه حلی پیدا کنید

 

اینها راه حل هایی است که برای حل این مشکل وجود دارد اما من در اینجا می خواهم برای تمام این مشکلات راه حلی را پیشنهاد کنم که به صرفه ترین و کارآمدترین راه حل است.

 

حالا توضیحاتی در مورد راه حل ما

 

۱-این راه حل از علمی به نام برنامه ریزی عصبی کلامی گرفته شده که در سطح جهانی این علم گسترش پیدا کرده است.حال ما از این علم برای حل مشکلات بالا استفاده می کنیم.

برای آشنایی با علم NLP  روی این لینک کلیک کنید.

۲-هزینه راه حل ما بسیار اقتصادی تر از هزینه مشاوره حضوری است و یک مزیت اختصاصی راه حل ما این است که خودمان مشکل را مطرح کردیم و برای حل آن تمرین داده ایم و از همه مهمتر آن تمرین را نیز حل کرده ایم.با این هدف که شما از الگوی این راه حل برای انجام کارهای دیگر نیز استفاده کنی .

۳-شما این راه حل را در فضای تنهایی خودتان دریافت می کنید و هر زمان سوالی داشتید توسط مدرس این راه حل  پاسخ سوالتون رو دریافت خواهید کرد.

۴-ریسک شما از لحاظ مالی برای استفاده از این راه حل صفر است .راه حل ما گارانتی اثر بخشی دارد و در صورت عدم رضایت شما می توانید از گارانتی انتهای همین صفحه استفاده کنید.

۵- راه حل ما بسیار ساده است و شما بعد دانستن این راه حل نیاز به مطالعه منابع زبان اصلی برای درک بیشتر این راه حل نخواهید داشت.البته اگر علاقه مند شدید می توانید  آگاهیتان را افزایش دهید اما این تضمین را به شما می دهم که بعد دانستن این راه حل شما فقط باید مهارت خود را برای استفاده از این راه حل بیشتر کنید .

 

۶-شما با دانستن این راه حل دیگر به تغییر رشته تحصیلی خود برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات بالا نیازی نخواهید داشت.بلکه با دانستن این راه حل می توانید به موفق شدن خود در رشته تحصیلی خود کمک کنید.

۷- راه حل ما به صورت فیلم –صوت و جزوه ارائه شده که در هر ساعت از شبانه روز و در هر دستگاه پخش کننده ایی قابل استفاده است.کافی است شما از این راه حل گوش داده و آن را اجرایی کنید تا مشکلتان حل شود و باعث افزایش بازده تحصیلی شما می شود.

۸-راه حل ما محدود به مطالعه نمی شود بلکه در هر کاری که شما بخواهید قابل استفاده است.

 

راه حل ما چیست؟

 

راه حل ما استفاده از مفهومی به نام اهرم رنج و لذت هست. اهرم رنج و لذت اصلا مفهوم جدیدی نیست بلکه این اهرم در ذهن ما از بدو تولد بوده فقط ما در بعضی از کارها ناخودآگاه ازش به نفع خودمان  استفاده می کردیم  ولی در بعضی از کارها از جمله مطالعه به ضرر خودمان استفاده می کردیم.

به طور خلاصه اهرم رنج و لذت اینطور تعریف می شود که ما هر کاری را که انجام می دهیم برای رها کردن خودمان از یک رنج و رسیدن به یک لذت است.

حالا با یک مثال می خواهم ثابت کنم که ما ناخودآگاه از این اهرم استفاده می کردیم آن هم از بدو تولد:

وقتی که ما صبح ها از خواب بلند می شویم یک رنج ما را اذیت می کند و آن هم گرسنه بودن است و حالا ما برای رها کردن خودمان از رنج گرسنگی ما صبحانه میل می کنیم تا خودمان را به لذت سیر بودن برسانیم.

حالا شما اگر به یک نوزاد توجه کنید می بینید که با گریه کردن رنج گرسنگی خود را اعلام می کند و با شیر خوردن و خواب بعد از آن  لذت سیر بودن را نشان می دهد.این اهرم یک نعمت خدادادی است که در اختیار ما قرار گرفته است.

 

 

 

پدر و مادر های عزیز این موضوع را در زمانی که فرزندشان نوزاد بود به خوبی بهش عمل می کردند و هیچ وقت به خودشان این اجازه را نمی دادند که فرزندشان رنج گرسنگی را تحمل کنند ولی در بحث مطالعه هم اگر استفاده از این اهرم را بدون اینکه فرزندشان بداند می توانند به موفق شدن فرزندشان کمک کنند اما یک نکته هم خیلی مهم است که اصلا نباید به اجبار فرزند را مجبور به استفاده از اهرم رنج و لذت کرد شما می توانید این محصول را در اختیار خود فرزندتان قرار دهید با این کار هم خودتان می توانید از اهرم در کارهای دیگر استفاده کنید و هم فرزندتان.

 

 

ما به همین سادگی بدون اینکه بدانیم اهرم رنج و لذت چیست داریم از این اهرم رنج و لذت استفاده می کردیم حتی از بدو تولد.

ما برای حل مشکلات مطالعه استفاده از اهرم رنج و لذت را به عنوان قوت ترین و ساده ترین راه حل ممکن تا الان به شما در قالب محصول اهرم رنج و لذت در مطالعه ارائه داده ایم . ما در این محصول ابتدا اهرم رنج و لذت را تعریف کردیم و سپس برای مشکل عدم مطالعه دروس در طول ترم تحصیلی و مطالعه در شب امتحان به شما یاد می دهیم که چطور استفاده کنید تا این مشکل برای همیشه حل شود و شما بتوانید نمرات عالی کسب کنید.

 

 

این راه حل برای همه افرادی که با مطالعه سر و کار دارند کاربرد دارد و برای هر کار دیگری کافی است از این الگو استفاده کنید و اجراییش کنید. یکی از متداول ترین مشکلات دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد  این است که آنها می توانند پایان نامه خود را در زمان کمتری به اتمام برسانند ولی خیلی بی خیال هستند نسبت به این موضوع تا زمانی که به زمان مقرر اعلام شده در  دانشگاه  به فکر انجام پایان نامه خود می افتد.شما با الگوی این اهرم می توانید خیلی زودتر از زمان مقرر پایان نامه خود را تمام کنید.

 

 

آیا اهرم رنج و لذت جنبه تئوری دارد و عملی است؟

 

بله شما بعد از یادگیری مفهوم اهرم رنج و لذت کافی است ۲۱ روز متوالی تمرین ارائه شده را اجرایی کنید و بعد از آن خیلی راحت متوجه خواهید شد که نه تنها تئوریست بلکه کاملا عملی است.

 

داستان من در استفاده از این اهرم 

من بسیار تا بسیار ناآگاهانه از این اهرم در زمینه های بسیار متفاوتی استفاده کردم.  عدم استفاده از این اهرم باعث شد که من ترم سوم  درس ترمودینامیک مردود شوم اما استفاده   ناخودآگاه از این اهرم باعث شد دقیقا ترم بعد در درس استاتیک نمره ۱۹٫۵ را کسب کنم.

اگر علاقه مند به دانستن داستان من در ترم سوم هستید به صفحه درباره ما مراجعه بفرمایید.آخرین باری که از این اهرم استفاده کردم شهریور امسال بود که باید پایان نامه ام را می نوشتم و آماده دفاع می شدم. این اهرم کاری با من کرد که من در مدت زمان تقریبا یک هفته پایان نامه نصفه و نیمه را به پایان برسانم و آماده تحویل به استاد راهنمایم کنم.

 

توضیحات حسین نظری مدرس این محصول

 

 

 

 

مخاطبان این محصول چه کسانی هستند.؟

 

این محصول برای تمام کسانی که به هر نوعی با علم و دانش سروکار دارند بسیار کاربردیست.

کافی است از الگوی گفته شده در هر کاری استفاده کنید. اما در ادامه به کسانی که توصیه می شود از این محصول استفاده کنند می پردازیم.

۱-دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی

۲-داوطلبان کنکور سراسری –ارشد-دکتری

۳-دانشجویان کلیه رشته های تحصیلی

۵-پدر و مادرهایی که نگران درس خواندن فرزندشان هستند.

۶-افرادی که یک تصمیم جدی می گیرند ولی به اتمام نمی رسانند

 

یک نکته : ما در این محصول یک قسمتی را ارائه دادیم تحت عنوان راز بچه درس خوان ها .

شاید شما دوست عزیز از جمله دانش آموزان و دانشجویان ممتاز مدرسه و دانشگاه خود باشید .

به شما دوست عزیز توصیه تهیه این محصول را می کنم چرا ؟ چون شاید شما الان داری ناخودآگاه از اهرم رنج و لذت استفاده می کنی ولی ممکنه  کار دیگری پیش بیاید و شما نتوانید آن گونه که در مطالعه موفق هستید در آن کار موفق نباشید اما با استفاده از این محصول شما به صورت آگاهانه از این اهرم استفاده می کنید و در هر کاری موفق می شوید.

 

 

شما بعد تهیه این محصول چه چیزی دریافت می کنید؟

 

۱-دریافت فیلم های تولید شده به صورت  mp4    قابل پخش در تمام پخش کننده های تصویری

۲-دریافت صوت فایل های ارائه شده mp3 قابل پخش در تمام پخش کننده های صوتی

۳-فایل ارائه شده به صورت pdf

۴-دریافت رایگان آپدیت های محصول در آینده

۵-پشتیبانی توسط مدرس این محصول حسین نظری : این پشتیبانی به شما کمک می کند که تفاوتی بین شرکت در کلاس برای آموزش حضوری و دریافت این محصول  به صورت آموزش غیرحضوری نباشد.

 

پیش نیاز این محصول چیست؟

این محصول فقط یک اراده قوی برای اجرای این اهرم به مدت ۲۱ روز نیاز دارد .

 

 

آیا این محصول ضمانت آموزشی دارد؟

 

 

خیلی دوست دارم این اطمینان را به شما دوست عزیز بدهم که ریسک تهیه این محصول برای شما صفر درصد است . ریسک صفر یعنی شما هیچ ضرر مالی نخواهید کرد. به این معناست که شما بعد از تهیه این محصول به مدت ۳۰ روز می توانید در صورت عدم رضایت از مطالب ارائه شده در این بدون هیچ قید و شرطی کل مبلغ پرداختی خود را فقط با ارائه شماره کارت خود به ما دریافت کنید.راه ارتباطی با مدرس هم در محصول ارائه شده .

معیار رضایت فقط نظر شخص خریدار است.

 

آیا قیمت این محصول زیاد است؟

 

آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گزاری است اگر شما این مهارت استفاده از اهرم رنج و لذت را یاد بگیرید و برای هر درسی که دارید چه در مدرسه و چه در دانشگاه می توانید موفق شوید و از این مهارت در هر مقطع تحصیلی استفاده کنید.

این موضوع بسیار جالب است که ما معمولا برای خرید لباس های قشنگ و زیبا به راحتی هزینه های بالا  می کنیم و این خیلی خوب است که ما برای جسم و زیبایی خودمان ارزش قائل هستیم اما شما با خرید این محصول به زیبایی ذهن خود کمک کرده و همچنین یک مهارتی را می آموزید که تا آخر عمر با شماست و این در صورتی است که شما همان لباس و غذای گران قیمت را فقط یک بار استفاده می کنید.

در نهایت شما در هر جایی بازگشت وجه را شاید نداشته باشید در صورتی که شما در صورت عدم رضایت از این محصول از گارانتی محصول می توانید استفاده کنید.

 

یک خبر خوب :

ما به مناسبت رونمایی از این محصول برای ۱۰۰ نفر اول ۹۰ درصد تخفیف را به قیمت اصلی این محصول اعمال کردیم و به محض تکمیل قیمت محصول به ۷۰ درصد تخفیف تغییر پیدا خواهد کرد و شما دوست عزیز اگر علاقه مند به تهیه این محصول بودید می توانید با ۹۰ درصد تخفیف آن را تهیه کنید.

اگر باز هم سوالی داشتید می توانید از طریق پر کردن فرم موجود در قسمت تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

افزودن به سبد خرید

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.